De overgang naar een
nieuw seizoen

Voel je de kracht van de zon? Het ontwaken van de natuur en al het nieuwe leven dat zich ontwikkelt?

De lente is mijn favoriete jaargetijde. De eerste tere blaadjes aan de bomen en struiken; de bloesem in de fruitbomen. Een seizoen om te zaaien, om nieuwe ideeën uit te werken en je creativiteit helemaal los te laten gaan. Ik word hier heel blij van.

Dat is niet altijd zo geweest. Ik heb tijden gehad dat ik ‘gegijzeld’ werd door beperkende overtuigingen. Ik werkte er wel aan en dan ging het een tijdje goed. Maar soms was er dan een trigger en schoot ik weer in mijn overlevingsstand. Daar was ik wel een beetje klaar mee. De opleiding over geboortepatronen kwam op mijn pad. Die heeft me veel inzichten gegeven.

Want wist je dat…..

  • Je geboorte de meest overweldigende overgang is die je in je leven ervaart?
  • Je als foetus al veel indrukken hebt opgeslagen in je celgeheugen?
  • Belemmerende overtuigingen vaak al tijdens je verblijf in de baarmoeder zijn
    gevormd?
  • Je daar op volwassen leeftijd nog last van kunt hebben?

Ik vond het heel verhelderend om erachter te komen waar sommige hardnekkige overtuigingen vandaan komen. Nu kon ik er gericht mee aan de slag en ze helen bij de bron. Dat gun ik jou ook.

Ik ontdekte ook de impact van een alleengeboren tweeling zijn. In een eerdere opstelling (systemisch werk) was ik er al achter gekomen dat ik één van een tweeling ben. Mijn tweelingbroer is in de eerste drie maanden van de zwangerschap overleden in de buik van mijn moeder. Dat is heel traumatisch voor het achterblijvende tweelingdeel. Ik kreeg helder waarom ik doe zoals ik doe en ik kon herleiden waar bepaald gedrag vandaan komt. Wat een eyeopeners!

Wil jij je geboortepatronen voor jezelf gaan onderzoeken?

Dan heb ik iets moois voor je: het ‘ontdek je geboortepatronen’ traject: In een aantal verhelderende sessies wordt je geboorteverhaal en de impact daarvan op je leven duidelijk.

Wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.

Reiki
Uitnodiging Reiki 1 cursus

Uitnodiging Reiki 1 cursus

Hoe zou het voor je zijn als je (vage) fysieke klachten, zoals hoofdpijn, nek- of schouderklachten, lage rugpijn of buikpijn kunt verlichten bij jezelf of een ander?

Stel je eens voor dat je jezelf energie kunt geven via je handen, waardoor je meer rust gaat ervaren na bijvoorbeeld een drukke werkdag. Hoe fijn zou dat zijn?
Het leuke is: dat kun je leren!

Lees meer

Actie
5 jaar!

5 jaar!

Mijn praktijk Orenda – Holistische Therapie, Coaching, Reiki bestaat 5 jaar Ik ben heel dankbaar voor alle mooie mensen die ik heb mogen ontmoeten in mijn Coach trajecten, de cliënten die een ontspannende behandeling ondergingen en de tientallen deelnemers aan de...

Lees meer

Orenda Praktijk voor

Holistische Therapie
Coaching
Reiki

Telefoon

06-58765147

Adres

Balloërveld 7
9459 TA Balloërveld (bij Assen)